پێناس

ناوی یەکەم
Petar
پاشناو
Mićin
وڵات
سێربیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
سێربیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Petar Mićin

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئودینێزی خپی 0 0 0 0 0 16 0 0 0 0
2017/2018 کوکاریکی خپی 1038 15 13 2 9 0 2 1 0 0
2017/2018 ڤۆیڤۆدینا خپی 79 1 1 0 1 0 0 0 0 0
گشتیی 1117 16 14 2 10 16 2 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/02/19 SEA ئودینێزی 1 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 SEA تۆرینۆ 1 - 0 ئودینێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 SEA ئودینێزی 1 - 1 فیۆرێنتینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 SEA سامپدۆریا 4 - 0 ئودینێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 SEA ئودینێزی 1 - 2 پارما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 SEA ئودینێزی 2 - 0 کالیاری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 0 - 0 ئودینێزی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEA ئودینێزی 1 - 1 فرۆسینۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 SEA ئینتەر میلان 1 - 0 ئودینێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEA ئودینێزی 1 - 3 ئاتڵانتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEA ساسولۆ 0 - 0 ئودینێزی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 SEA ئودینێزی 1 - 0 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEA ئێمپۆلی 2 - 1 ئودینێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SEA ئودینێزی 0 - 1 میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEA جێنەوا 2 - 2 ئودینێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 SEA ئودینێزی 0 - 3 ناپۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC سربیا - خوار ٢١ ساڵ 0 - 0 ئاڕمێنیای ژێر ٢١ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 COI ئودینێزی E 1 - 2 E بێنێڤێنتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Čukarički Udinese بێ بەرامبەر
31/01/18 Čukarički Chievo خواستن
31/08/17 Vojvodina Čukarički نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئودینێزی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
16
24
21
بەرگریکاران
تەمەن
24
31
28
28
21
21
25
19
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
24
33
28
24
23
20
21
20
23
29
هێرشبەران
تەمەن
26
29
27
ڕاهێنەر
تەمەن
45