پێناس

ناوی یەکەم
Benjamin
پاشناو
Woodburn
وڵات
وێڵز
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-10-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Chester
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
174 سم
کێش
72 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Benjamin Woodburn

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیڤەرپوڵ خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2016/2017 لیڤەرپوڵ خنئ 83 5 1 4 1 16 0 0 0 0
گشتیی 83 5 1 4 1 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 14/11/17 FRI وێڵز 1 - 1 پەنەما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 FRI فرانسا 2 - 0 وێڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Liverpool U19 3 - 0 Maribor U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 هەدەرفیڵد تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/10/17 PL2 Manchester United U23 1 - 3 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Maribor U19 1 - 4 Liverpool U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/10/17 WQE وێڵز 0 - 1 کۆماری ئێرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 WQE جۆرجیا 0 - 1 وێڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Spartak Moskva U19 2 - 1 Liverpool U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 PL2 Liverpool U23 4 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC لێیستەر ستی 2 - 0 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Liverpool U19 4 - 0 Sevilla U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQE مۆڵدۆڤا 0 - 2 وێڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 WQE وێڵز 1 - 0 ئۆستریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 PL2 Liverpool U23 3 - 0 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CLF لیڤەرپوڵ 3 - 1 ئاتلەتیک بلباو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 AUD لیڤەرپوڵ P 1 - 1 P ئاتلەتیکۆ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 AUD بایێرن میونیش 0 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Audi Cup پلەی دووەم 1x 2017
Premier League Asia Trophy پاڵەوان 1x 2017

خولە گرنگەکان