پێناس

ناوی یەکەم
Aleksandr
پاشناو
Lomovitski
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-01-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
شوێنی لە دایکبوون
Moskva
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
181 سم
کێش
71 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Aleksandr Lomovitski

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 سپارتاک مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 Spartak Moskva II FNL 2221 34 26 8 16 8 4 6 1 0
2016/2017 Spartak Moskva II FNL 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 2221 34 26 8 16 11 4 6 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 سیبیر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 FNL Tyumen 2 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 2 Dinamo St. Petersburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 FNL شینیک 1 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 3 Volgar Astrakhan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 تۆم تۆمسک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 FNL کریلیا سۆڤێتۆڤ 5 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 2 Olimpiyets بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 FNL لوچ ڤلادیڤۆستۆک 1 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 FNL Spartak Moskva II 0 - 0 کوبان کراسنۆدار زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 FNL ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد 1 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 FNL Spartak Moskva II 0 - 0 فاکێل زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 FNL یێنیسێی 2 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 FNL Baltika 6 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 FNL Spartak Moskva II 0 - 1 Avangard Kursk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 FNL Spartak Moskva II 0 - 3 Tambov بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 FNL Orenburg 2 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 FNL Spartak Moskva II 3 - 1 Tyumen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان