یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/04/18 1.S ئالومینیج 0 - 2 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 1.S گۆریسا 0 - 6 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 1.S تریگلاڤ 0 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 1.S ماریبۆر 3 - 2 سێلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 1.S ئۆڵیمپیا 1 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 1.S ماریبۆر 0 - 2 Krško بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 1.S ماریبۆر 1 - 2 دۆمزەیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 1.S Ankaran Hrvatini 0 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 1.S ماریبۆر 2 - 2 ڕودار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL ماریبۆر 1 - 1 سێڤییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 1.S ماریبۆر 2 - 1 گۆریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 CUP ماریبۆر 1 - 1 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 1.S سێلێی 2 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 CUP ئۆڵیمپیا 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 1.S Krško 0 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UCL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 1.S دۆمزەیل 0 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 Ankaran Hrvatini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL ماریبۆر 0 - 7 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 1.S ڕودار 1 - 2 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 WQE سلۆڤێنیا 2 - 2 سکۆتلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/10/17 WQE ئینگلتەرا 1 - 0 سلۆڤێنیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 1.S ماریبۆر 0 - 0 تریگلاڤ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان