پێناس

ناوی یەکەم
Amar
پاشناو
Suljić
وڵات
بۆسنیا - هێرزێگۆڤینا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-08-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بۆسنیا - هێرزێگۆڤینا
شوێنی لە دایکبوون
Tuzla
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
186 سم
پێی یارییکردن
Both
Amar Suljić

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئینگۆلستاد REG 1285 17 17 0 12 1 5 3 1 0
2017/2018 ئینگۆلستاد REG 1566 27 15 12 5 18 4 3 0 0
گشتیی 2851 44 32 12 17 19 9 6 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 24/11/18 REG نورنبێرگ II 1 - 3 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG Eichstätt 3 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 REG مێمینگێن 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG بوخباخ 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 Augsburg II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 1 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 REG بایرێوس 1 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 3 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/07/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینگۆلستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
21
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
20
19
19
20
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
22
20
19
19
28
30
20
21
19
20
18
هێرشبەران
تەمەن
21
20
21
20
19
20
19
ڕاهێنەر
تەمەن
31