پێناس

ناوی یەکەم
Šimon
پاشناو
Štefanec
وڵات
سلۆڤاکیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-09-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤاکیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
178 سم
کێش
73 کگ
Šimon Štefanec

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئارێزۆ SEC ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 هێلاس ڤێرۆنا خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2016/2017 هێلاس ڤێرۆنا خپد 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 29/11/17 COI کیێڤۆ P 1 - 1 P هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 SEA ئاتڵانتا 3 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 0 سامپدۆریا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 SEA کرۆتۆن 0 - 0 هێلاس ڤێرۆنا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 COI هێلاس ڤێرۆنا 3 - 1 ئاڤێلینۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Slovakia U19 0 - 4 Germany U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Slovakia U19 5 - 0 Cyprus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Serbia U19 1 - 0 Slovakia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 SEB فرۆسینۆن 1 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 SEB هێلاس ڤێرۆنا 0 - 0 ڕیاڵ سپاڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/12/16 COI بۆڵۆنیا 4 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/03/15 UUC Ukraine U17 1 - 2 Slovakia U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/03/15 UUC Slovakia U17 0 - 2 ئیتاڵیا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/03/15 UUC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 3 - 0 Slovakia U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/10/14 UUC ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ 3 - 1 Slovakia U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/10/14 UUC Slovakia U17 2 - 0 Lithuania U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/10/14 UUC Slovakia U17 1 - 0 Luxembourg U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە دووی ئیتاڵیا پلەی دووەم 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
11/07/18 Verona Arezzo خواستن

خولە گرنگەکان

ئارێزۆ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
17
بەرگریکاران
تەمەن
31
23
17
28
20
19
19
19
28
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
19
20
29
29
22
25
31
19
23
هێرشبەران
تەمەن
23
20
20
35
21
20
ڕاهێنەر
تەمەن
43