پێناس

ناوی یەکەم
Alejandro
پاشناو
Santomé García
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-04-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Madrid
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Alejandro Santomé García

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕیاڵ مورسیا SEB 90 1 1 0 0 39 0 0 0 0
2016/2017 ئێس ئێس ڕێیس SEB 1170 13 13 0 0 18 0 2 0 0
گشتیی 1260 14 14 0 0 57 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 26/05/18 SEB ئێلچێ 3 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 1 ئێلچێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 2 لینێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEB Lorca Deportiva 0 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 1 ڕیاڵ بێتیس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SEB باداخۆز 2 - 3 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 3 - 2 Extremadura UD بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 2 - 1 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEB FC Jumilla 0 - 0 ڕیاڵ مورسیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 2 - 0 لاس پاڵماس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SEB Granada II 1 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 2 - 1 سان فێرناندۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 SEB ماربێیا 1 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 2 کۆردۆبا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SEB Mérida AD 0 - 0 ڕیاڵ مورسیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 2 - 0 ڤییانۆڤێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SEB یو سی ئەی ئێمە مورسیا 1 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 1 مێلییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/07/17 Atlético Murcia نەزانراو
01/07/17 SS Reyes Atlético نەزانراو
19/08/16 Atlético SS Reyes خواستن

خولە گرنگەکان

ڕیاڵ مورسیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
32
20
بەرگریکاران
تەمەن
33
27
23
24
19
31
19
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
27
23
21
29
27
31
18
35
هێرشبەران
تەمەن
27
36
21
27
26
23
23
21
27
ڕاهێنەر
تەمەن
47