پێناس

ناوی یەکەم
Alejandro
پاشناو
Santomé García
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-04-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Madrid
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Alejandro Santomé García

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕیاڵ مورسیا SEB 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
2016/2017 ئێس ئێس ڕێیس SEB 1170 13 13 0 0 18 0 2 0 0
گشتیی 1170 13 13 0 0 33 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 19/11/17 SEB Extremadura UD 0 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 SEB کارتاجێنا 2 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 1 - 0 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 SEB لاس پاڵماس 0 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 2 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 CDR ڕیاڵ مورسیا 0 - 3 بارسێلۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 SEB سان فێرناندۆ 3 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 3 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/10/17 SEB کۆردۆبا 4 - 3 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 1 - 1 Mérida AD بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 SEB ڤییانۆڤێنسی 1 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CDR ڕیاڵ مورسیا 3 - 1 Olot بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 1 - 2 یو سی ئەی ئێمە مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 SEB مێلییا 0 - 0 ڕیاڵ مورسیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/09/17 CDR ڕیاڵ مورسیا 4 - 1 ڕاسین فێرۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 4 - 1 El Ejido بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/08/17 CDR ڕیاڵ مورسیا 3 - 1 کاسیرینۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 SEB ڕیکریاتیڤۆ هوێلڤا 1 - 1 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/07/17 Atlético Murcia نەزانراو
01/07/17 SS Reyes Atlético نەزانراو
19/08/16 Atlético SS Reyes خواستن

خولە گرنگەکان

ڕیاڵ مورسیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
19
بەرگریکاران
تەمەن
26
22
30
18
29
32
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
26
22
21
27
28
21
27
35
هێرشبەران
تەمەن
35
26
25
22
27
20
27
ڕاهێنەر
تەمەن
51