پێناس

ناوی یەکەم
Aston
پاشناو
Oxborough
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-05-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Aston Oxborough

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 23/04/18 PL2 Aston Villa U23 0 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PL2 Norwich City U23 2 - 1 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 PL2 Southampton U23 2 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 PL2 Norwich City U23 0 - 3 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 PL2 West Bromwich Albi… 0 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 PL2 Norwich City U23 2 - 0 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 PL2 Blackburn Rovers U23 2 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/01/18 PL2 Stoke City U23 1 - 3 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/12/17 PL2 Brighton U23 1 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 PL2 Norwich City U23 1 - 0 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 PL2 Norwich City U23 1 - 2 Aston Villa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 PL2 Wolves U23 4 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PL2 Reading U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 PL2 Newcastle United U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 PL2 Norwich City U23 2 - 0 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Norwich City U23 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
18
20
34
20
بەرگریکاران
تەمەن
19
26
24
19
18
17
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
17
19
17
19
32
18
20
17
17
20
19
20
19
20
18
27
17
25
هێرشبەران
تەمەن
17
18
21
19
18
17
19
18
ڕاهێنەر
تەمەن
37