پێناس

ناوی یەکەم
Ilker
پاشناو
Yüksel
وڵات
تورکیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
31-05-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
187 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Ilker Yüksel

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گریوسێر فۆڕس II REG 1094 18 12 6 6 7 6 3 0 0
2017/2018 گریوسێر فۆڕس II REG 34 5 0 5 0 9 0 0 0 0
2017/2018 ماینز ٠٥ II REG 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 1128 23 12 11 6 16 6 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG Pipinsried 2 - 4 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 0 بایێرن میونشن II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG Eichstätt 1 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/10/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG نورنبێرگ II 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG شڤاینفورت 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 0 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 REG مێمینگێن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG بوخباخ 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 REG بایرێوس 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گریوسێر فۆڕس II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
20
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
20
20
19
24
20
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
31
24
20
19
21
22
21
22
19
19
17
20
18
18
20
23
هێرشبەران
تەمەن
21
19
19
21
20
ڕاهێنەر
تەمەن
42