پێناس

ناوی یەکەم
Mario
پاشناو
Baldauf
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-08-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
63 کگ
Mario Baldauf

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 گریوسێر فۆڕس II REG 774 17 9 8 8 20 1 4 0 0
2016/2017 گریوسێر فۆڕس II REG 194 3 2 1 0 4 0 1 0 0
گشتیی 968 20 11 9 8 24 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/04/18 REG نورنبێرگ II 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG ئیلەرتیسن 0 - 3 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG Schalding-Heining 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 1 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 REG بوخباخ 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 3 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG Augsburg II 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Unterföhring بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG Garching 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گریوسێر فۆڕس II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
22
21
20
28
21
17
17
بەرگریکاران
تەمەن
22
20
20
23
23
28
26
21
20
21
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
23
20
24
21
20
22
28
20
20
28
21
19
23
28
هێرشبەران
تەمەن
23
23
22
21
21
19
ڕاهێنەر
تەمەن
39