پێناس

ناوی یەکەم
David
پاشناو
Raum
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-04-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
David Raum

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 گرێوسەر فورس 2.B 572 9 6 3 2 4 1 1 0 0
2017/2018 گریوسێر فۆڕس II REG 302 4 4 0 1 0 0 1 0 1
2016/2017 گرێوسەر فورس 2.B 121 5 0 5 0 8 0 0 0 0
2016/2017 گریوسێر فۆڕس II REG 275 5 2 3 0 3 0 1 0 0
گشتیی 1270 23 12 11 3 15 1 3 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 0 هێدینهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B گرێوسەر فورس 4 - 0 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.B بۆخوم 1 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 3 - 2 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB گرێوسەر فورس 1 - 3 ئینگۆلستادت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.B یونیۆن بەرلین 3 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ئێرزگێبریج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 3 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 3 نورنبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 4 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 0 Augsburg II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 REG بایرێوس 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 UUC England U19 4 - 1 Germany U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/07/17 UUC Germany U19 3 - 0 Bulgaria U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گرێوسەر فورس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
21
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
22
33
22
33
27
26
28
23
24
20
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
22
32
22
21
28
29
19
28
19
22
26
هێرشبەران
تەمەن
26
22
24
27
ڕاهێنەر
تەمەن
53