پێناس

ناوی یەکەم
Adetayo
پاشناو
Edun
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-05-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Adetayo Edun

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فوڵهام خپی 64 1 1 0 1 7 0 0 0 0
2016/2017 فوڵهام خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 64 1 1 0 1 9 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 21/11/17 CHA شێفیڵد یونایتد 4 - 5 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA فوڵهام 1 - 1 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 CHA فوڵهام 1 - 1 بۆڵتۆن واندێرێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/10/17 PL2 Wolves U23 1 - 4 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 1 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PL2 Blackburn Rovers U23 4 - 0 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 PL2 Fulham U23 3 - 0 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 PL2 Reading U23 2 - 1 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC فوڵهام 0 - 1 بریستۆڵ ڕۆڤەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA لیدز یونایتد 0 - 0 فوڵهام زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA ڕیدین 1 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC ویکۆمب واندێرێرز 0 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CHA فوڵهام 1 - 1 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 UUC Portugal U19 1 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 UUC England U19 1 - 0 Czech Republic U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 UUC England U19 4 - 1 Germany U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U19 Championship پاڵەوان 1x 2017 Georgia

خولە گرنگەکان

فوڵهام پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
28
بەرگریکاران
تەمەن
24
19
24
29
29
30
17
17
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
26
23
19
25
22
26
19
25
29
26
17
20
هێرشبەران
تەمەن
27
23
22
28
ڕاهێنەر
تەمەن
49