پێناس

ناوی یەکەم
Kazaiah
پاشناو
Sterling
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-11-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
71 کگ
Kazaiah Sterling

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 تۆتێنهام هۆتسپێر خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 07/12/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 PIC Tottenham Hotspur U23 2 - 1 Wolfsburg U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/11/18 FLT پۆرتسمۆس 3 - 2 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 4 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 5 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PL2 Chelsea U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 4 - 2 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 UYL Tottenham Hotspur U19 P 1 - 1 P Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 PL2 Swansea City U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 PL2 West Ham United U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 PL2 Manchester United U23 1 - 3 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/01/18 PIC Tottenham Hotspur U23 3 - 3 Benfica U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/01/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/01/18 PL2 Leicester City U23 6 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Tottenham Hotspur U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
18
20
20
بەرگریکاران
تەمەن
17
19
19
18
16
18
18
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
21
17
17
20
18
18
19
18
18
20
17
هێرشبەران
تەمەن
21
17
16
18
20
ڕاهێنەر
تەمەن
47