پێناس

ناوی یەکەم
Kazaiah
پاشناو
Sterling
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-11-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
71 کگ
Kazaiah Sterling

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سەندەرلاند LEO 31 2 0 2 0 4 0 0 0 0
2018/2019 تۆتێنهام هۆتسپێر خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 تۆتێنهام هۆتسپێر خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 31 2 0 2 0 6 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/03/19 LEO سەندەرلاند 2 - 1 والساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/03/19 LEO بارنسلێی 0 - 0 سەندەرلاند زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 LEO سەندەرلاند 1 - 1 بلاکپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 LEO سەندەرلاند 1 - 0 ویمبلێدۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 FAC کریستاڵ پاڵاس 2 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 EPL فوڵهام 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 PL2 West Ham United U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/12/18 FLT ئۆکسفۆرد یونایتد 3 - 0 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 PL2 Manchester City U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 PIC Tottenham Hotspur U23 2 - 1 Wolfsburg U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/11/18 FLT پۆرتسمۆس 3 - 2 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 4 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 5 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
International Champions Cup پاڵەوان 1x 2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
31/01/19 Tottenham Sunderland خواستن

خولە گرنگەکان

سەندەرلاند پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
18
31
22
بەرگریکاران
تەمەن
20
25
21
27
22
19
25
35
24
27
17
29
26
19
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
20
23
19
24
33
17
19
32
26
22
24
25
25
هێرشبەران
تەمەن
19
19
27
30
20
26
ڕاهێنەر
تەمەن
42