پێناس

ناوی یەکەم
Kazaiah
پاشناو
Sterling
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-11-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
71 کگ
Kazaiah Sterling

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 تۆتێنهام هۆتسپێر خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 02/05/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 5 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PL2 Chelsea U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 4 - 2 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 UYL Tottenham Hotspur U19 P 1 - 1 P Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 PL2 Swansea City U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 PL2 West Ham United U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 PL2 Manchester United U23 1 - 3 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/01/18 PIC Tottenham Hotspur U23 3 - 3 Benfica U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/01/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/01/18 PL2 Leicester City U23 6 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 0 Sunderland U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 0 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 FLT بارنێت 2 - 1 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PL2 Manchester City U23 4 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL Borussia Dortmund U19 1 - 3 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 3 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان