پێناس

ناوی یەکەم
Patrick
پاشناو
Sontheimer
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-07-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
168 سم
کێش
65 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Patrick Sontheimer

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 گرێوسەر فورس 2.B 883 13 12 1 9 4 0 3 0 0
2016/2017 گرێوسەر فورس 2.B 642 11 7 4 5 8 0 2 0 0
2016/2017 گریوسێر فۆڕس II REG 105 2 1 1 0 1 0 1 0 0
گشتیی 1630 26 20 6 14 13 0 6 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 0 هێدینهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B گرێوسەر فورس 4 - 0 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.B بۆخوم 1 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 3 - 2 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ئێرزگێبریج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 3 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 3 نورنبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 3 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 2.B گرێوسەر فورس 3 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 2.B گرێوسەر فورس 0 - 1 ئینگۆلستادت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 2 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گرێوسەر فورس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
21
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
22
33
22
33
27
26
28
23
24
20
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
22
32
22
21
28
29
19
28
19
22
26
هێرشبەران
تەمەن
26
22
24
27
ڕاهێنەر
تەمەن
53