پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Schneider
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-01-98
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
190 سم
پێی یارییکردن
Both
Tim Schneider

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئوردینێن 3.L 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017/2018 ئوردینێن REG 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 15/03/19 3.L ئوردینێن 1 - 1 فۆرتونا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/03/19 3.L زویکاو 2 - 0 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 3.L ئوردینێن 0 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 3.L ئوردینێن 2 - 1 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 REG ئوردینێن 1 - 0 فۆرتونا دۆسلدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG Erndtebrück 0 - 2 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 REG ئوردینێن 3 - 0 ویگبێرگ بێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG ئوردینێن 1 - 1 ڤێرل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/05/16 19B Bochum U19 4 - 1 Schalke 04 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/05/16 19B Bayer Leverkusen U19 2 - 2 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/04/16 19B Bochum U19 1 - 2 Rot-Weiss Essen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/04/16 19B Bochum U19 4 - 1 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/04/16 19B Bochum U19 2 - 3 Borussia M'gladbac… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/04/16 19B Fortuna Düsseldorf U19 1 - 2 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/03/16 19B Borussia M'gladbac… 3 - 0 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/03/16 19B Bochum U19 0 - 0 MSV Duisburg U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/03/16 19B Sprockhövel U19 0 - 6 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/02/16 19B Bochum U19 3 - 0 Fortuna Köln U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان