پێناس

ناوی یەکەم
Declan
پاشناو
Rice
وڵات
کۆماری ئێرلاند
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-01-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Declan Rice

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 وێست هام یونایتد خنئ 29 1 0 1 0 1 0 0 0 0
2016/2017 وێست هام یونایتد خنئ 0 1 0 1 0 6 0 0 0 0
گشتیی 29 2 0 2 0 7 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 0 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 CLF مانچێستەر ستی 3 - 0 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL بێرنلی 1 - 2 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/05/17 PL2 Newcastle United U23 1 - 2 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 EPL وێست هام یونایتد 0 - 4 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL2 Wolves U23 1 - 2 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/04/17 PL2 West Bromwich Albi… 0 - 4 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 EPL وێست هام یونایتد 0 - 0 ئێڤەرتۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 EPL سەندەرلاند 2 - 2 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 PL2 West Ham United U23 1 - 3 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Belgium U19 0 - 1 Republic of Irelan… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Sweden U19 3 - 0 Republic of Irelan… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Republic of Irelan… 2 - 0 Italy U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 PL2 Newcastle United U23 0 - 0 West Ham United U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/03/17 PL2 West Ham United U23 1 - 1 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 PL2 West Ham United U23 2 - 0 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 PL2 Blackburn Rovers U23 2 - 1 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان