پێناس

ناوی یەکەم
Jean-Claude
پاشناو
Billong
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-12-93
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Paris
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
192 سم
کێش
90 کگ
Jean-Claude Billong

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بێنێڤێنتۆ خپی 44 1 0 1 0 1 0 0 0 0
2017/2018 ماریبۆر 1.S 1238 14 14 0 1 3 1 3 0 0
2016/2017 ڕودار 1.S 1877 24 21 3 1 7 2 6 0 0
گشتیی 3159 39 35 4 2 11 3 9 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 06/01/18 SEA بێنێڤێنتۆ 3 - 2 سامپدۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL ماریبۆر 1 - 1 سێڤییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 1.S ماریبۆر 2 - 1 گۆریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 CUP ماریبۆر 1 - 1 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 1.S سێلێی 2 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 CUP ئۆڵیمپیا 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 1.S Krško 0 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UCL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 1.S دۆمزەیل 0 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 Ankaran Hrvatini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL ماریبۆر 0 - 7 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 1.S ڕودار 1 - 2 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 1.S ماریبۆر 0 - 0 تریگلاڤ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UCL سێڤییا 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 1.S ئالومینیج 2 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 1.S گۆریسا 0 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/01/18 Maribor Benevento 2 ملیۆن یۆرۆ
16/06/17 Rudar Maribor نەزانراو
01/07/16 Leixões Rudar نەزانراو

خولە گرنگەکان