پێناس

ناوی یەکەم
Jean-Claude
پاشناو
Billong
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-12-93
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
192 سم
کێش
90 کگ
Jean-Claude Billong

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ماریبۆر 1.S 630 7 7 0 0 2 1 1 0 0
2016/2017 ڕودار 1.S 1877 24 21 3 1 7 2 6 0 0
گشتیی 2507 31 28 3 1 9 3 7 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 22/09/17 1.S ئالومینیج 2 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 1.S گۆریسا 0 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 1.S ئۆڵیمپیا 0 - 0 ماریبۆر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 UCL ماریبۆر 1 - 0 Hapoel Be'er Sheva بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 1.S ماریبۆر 3 - 2 Krško بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 UCL Hapoel Be'er Sheva 2 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 1.S ماریبۆر 0 - 0 دۆمزەیل زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 1.S Ankaran Hrvatini 1 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UCL هافنارفیاردار 0 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 ڕودار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 UCL ماریبۆر 1 - 0 هافنارفیاردار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 1.S تریگلاڤ 2 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/07/17 UCL ماریبۆر 1 - 1 زرینسکی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 UCL زرینسکی 1 - 2 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 1.S ڕودار 2 - 2 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 1.S گۆریسا 2 - 1 ڕودار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 1.S ڕودار 4 - 2 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/06/17 Rudar Maribor نەزانراو
01/07/16 Leixões Rudar نەزانراو

خولە گرنگەکان

ماریبۆر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
39
26
بەرگریکاران
تەمەن
23
18
17
26
24
30
23
34
21
31
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
25
22
21
26
19
30
28
19
23
25
33
هێرشبەران
تەمەن
23
25
25
33
19
21
ڕاهێنەر
تەمەن
49