پێناس

ناوی یەکەم
Andreas
پاشناو
Dups
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-04-92
تەمەن
25
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Andreas Dups

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 نۆتینگێن OBE ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2016/2017 نۆتینگێن REG 360 4 4 0 0 22 0 1 0 0
گشتیی 360 4 4 0 0 22 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB نۆتینگێن 2 - 5 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG نۆتینگێن 4 - 0 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 REG نۆتینگێن 1 - 2 ساربورکێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 REG نۆتینگێن 1 - 3 کیکەرز ئۆفێنباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 REG کۆبلێنز 1 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/12/16 REG نۆتینگێن 0 - 1 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 REG حەسەن کاسێل 2 - 2 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/11/16 REG نۆتینگێن 0 - 2 TSV Steinbach بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/11/16 REG هۆمبورگ 2 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/11/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 5 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/11/16 REG نۆتینگێن 0 - 2 ئێلڤێرسبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 3 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/10/16 REG نۆتینگێن 2 - 1 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 REG ئینتراخست تریێر 3 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/10/16 REG هۆڤێنهایم II 8 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/10/16 REG Teutonia 4 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 REG نۆتینگێن 2 - 3 پیرماسێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/09/16 REG ساربورکێن 4 - 2 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Baden پاڵەوان 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

نۆتینگێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
25
19
بەرگریکاران
تەمەن
20
27
21
26
26
23
20
23
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
21
27
22
19
20
19
هێرشبەران
تەمەن
20
24
30
33
ڕاهێنەر
تەمەن
42