پێناس

ناوی یەکەم
Killian
پاشناو
Jakob
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-01-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Bad Neuenahr-Ahrweiler
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
69 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Killian Jakob

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Augsburg II REG 1389 16 16 0 1 0 0 2 1 1
2017/2018 ئاوگسبورگ خپی 51 1 1 0 1 3 0 0 0 0
2017/2018 ١٨٦٠ میونیش REG 352 7 5 2 4 3 2 2 0 0
2016/2017 ١٨٦٠ میونشن II REG 663 10 7 3 1 5 1 1 0 0
2016/2017 ١٨٦٠ میونیش 2.B 90 1 1 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 2545 35 30 5 7 12 3 5 1 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 31/03/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG Augsburg II 1 - 0 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG بایرێوس 4 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 3 ڤێردێر برێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 3 ئاوگسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 BUN ئاوگسبورگ 0 - 2 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 1 ئاوگسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 REG Augsburg II 0 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG Augsburg II 1 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG Unterföhring 0 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG Garching 2 - 0 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG ئینگۆلستاد 0 - 0 Augsburg II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG Augsburg II 2 - 2 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 REG ئیلەرتیسن 2 - 0 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 REG Augsburg II 3 - 2 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 REG Augsburg II 2 - 2 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG بوخباخ 1 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 REG Augsburg II 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
30/08/17 1860 München Augsburg 300K یۆرۆ

خولە گرنگەکان