پێناس

ناوی یەکەم
Matthew
پاشناو
Durrans
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-12-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
کەنەدا
شوێنی لە دایکبوون
Vancouver
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
64 کگ
پێی یارییکردن
Both
Matthew Durrans

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Garching REG 0 0 0 0 0 16 0 0 0 0
2017/2018 Garching REG 129 10 0 10 0 24 1 1 0 0
گشتیی 129 10 0 10 0 40 1 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 24/11/18 REG شڤاینفورت 0 - 0 Garching زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG مێمینگێن 1 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG Garching 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG Garching 1 - 3 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG Augsburg II 1 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG Garching 0 - 0 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG Garching 0 - 0 نورنبێرگ II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG Garching 2 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ئیلەرتیسن 4 - 2 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 REG Garching 2 - 0 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG Garching 1 - 3 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/07/18 REG Garching 1 - 2 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/07/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 3 - 2 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Pipinsried 3 - 3 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 REG Garching 3 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Garching پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
19
22
21
24
26
22
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
25
31
25
23
20
27
19
20
هێرشبەران
تەمەن
26
19
27
22
ڕاهێنەر
تەمەن
45