پێناس

ناوی یەکەم
Michael
پاشناو
Senger
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-06-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Mainburg
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Michael Senger

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئینگۆلستاد REG 725 15 7 8 5 20 1 1 0 0
گشتیی 725 15 7 8 5 20 1 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 REG Augsburg II 4 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 3 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG Eichstätt 1 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 REG Unterföhring 2 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG Garching 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 REG بوخباخ 0 - 3 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG ئیلەرتیسن 1 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG Schalding-Heining 1 - 3 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG ئینگۆلستاد 6 - 0 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG ئینگۆلستاد 0 - 0 Augsburg II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG Pipinsried 2 - 5 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG ئینگۆلستاد 6 - 0 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG شڤاینفورت 0 - 3 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG ئینگۆلستاد 5 - 1 Unterföhring بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG ئینگۆلستاد 4 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینگۆلستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
21
20
31
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
20
20
19
19
20
31
20
21
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
21
31
20
23
20
28
30
19
21
23
19
18
20
19
21
هێرشبەران
تەمەن
20
31
21
18
25
21
19
ڕاهێنەر
تەمەن
40