پێناس

ناوی یەکەم
Michael
پاشناو
Senger
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-06-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Mainburg
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Michael Senger

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئینگۆلستاد REG 1402 17 16 1 4 1 1 3 0 0
2017/2018 ئینگۆلستاد REG 725 15 7 8 5 20 1 1 0 0
گشتیی 2127 32 23 9 9 21 2 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 REG Eichstätt 3 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 REG مێمینگێن 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG بوخباخ 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 1 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 REG بایرێوس 1 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 1 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/07/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Augsburg II 4 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینگۆلستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
21
31
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
20
19
19
20
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
22
20
19
19
28
30
20
21
19
20
18
هێرشبەران
تەمەن
20
20
21
19
19
20
19
ڕاهێنەر
تەمەن
31