پێناس

ناوی یەکەم
Nathaniel
پاشناو
Amamoo
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-08-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Berlin
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
181 سم
کێش
84 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Nathaniel Amamoo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 کارڵسروهەر 3.L 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 07/05/16 U-B Hoffenheim U19 3 - 1 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/04/16 U-B Freiburg U19 2 - 1 Darmstadt 98 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/04/16 U-B Freiburg U19 2 - 1 1860 München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/04/16 U-B Mainz 05 U19 1 - 2 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/04/16 U-B Freiburg U19 0 - 2 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/04/16 U-B Nürnberg U19 1 - 2 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/03/16 U-B Freiburg U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/02/16 U-B Freiburg U19 1 - 1 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/02/16 U-B Freiburg U19 2 - 1 Heidenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/02/16 U-B Saarbrücken U19 4 - 3 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/12/15 U-B Freiburg U19 3 - 4 Ingolstadt U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/12/15 U-B Freiburg U19 4 - 2 Hoffenheim U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/11/15 U-B Darmstadt 98 U19 0 - 4 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/11/15 U-B 1860 München U19 2 - 1 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/11/15 U-B Freiburg U19 3 - 0 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/11/15 U-B Greuther Fürth U19 1 - 1 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/10/15 U-B Freiburg U19 1 - 1 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/09/15 U-B Stuttgart U19 3 - 0 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Baden پاڵەوان 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/17 Freiburg Karlsruhe نەزانراو

خولە گرنگەکان

کارڵسروهەر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
35
24
بەرگریکاران
تەمەن
21
32
22
33
19
23
30
35
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
21
24
32
29
23
19
26
25
هێرشبەران
تەمەن
30
18
24
27
26
32
19
ڕاهێنەر
تەمەن
51