پێناس

ناوی یەکەم
Florent
پاشناو
Muslija
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
06-07-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Achern
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
65 کگ
Florent Muslija

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 کارڵسروهەر 3.L 1031 16 12 4 6 4 0 2 0 0
2016/2017 کارڵسروهەر 2.B 20 1 0 1 0 1 0 0 0 0
گشتیی 1051 17 12 5 6 5 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 3.L کارڵسروهەر 1 - 0 زویکاو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 0 - 3 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 3.L کارڵسروهەر 1 - 0 ماگدێبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 3.L پرێوسێن مونستەر 1 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 3.L مێپن 2 - 0 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 0 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 3.L کارڵسروهەر 1 - 0 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 3.L کێمنیتزەر 0 - 0 کارڵسروهەر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 3.L کارڵسروهەر 1 - 1 هاڵیشێر ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 3.L فۆرتونا کۆڵن 4 - 0 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 DFB کارڵسروهەر E 0 - 3 E بایێر لیڤەرکوزن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 3.L فێردێر برێمن II 2 - 0 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 3.L ئونتەرهاچین 3 - 2 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 2 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 2 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

کارڵسروهەر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
35
24
بەرگریکاران
تەمەن
20
31
21
32
22
30
34
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
20
21
31
29
22
19
24
25
24
هێرشبەران
تەمەن
20
30
17
23
26
31
18
21
ڕاهێنەر
تەمەن
50