پێناس

ناوی یەکەم
Leon
پاشناو
Braun
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-04-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Leon Braun

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB نۆتینگێن 2 - 5 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/05/16 U-B Heidenheim U19 0 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/04/16 U-B Greuther Fürth U19 3 - 0 Saarbrücken U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/04/16 U-B Ingolstadt U19 0 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/04/16 U-B Greuther Fürth U19 3 - 4 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/04/16 U-B Freiburg U19 0 - 2 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/04/16 U-B Greuther Fürth U19 0 - 1 1860 München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/03/16 U-B Greuther Fürth U19 2 - 2 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/03/16 U-B Mainz 05 U19 3 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/03/16 U-B Darmstadt 98 U19 0 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/02/16 U-B Stuttgart U19 1 - 2 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/02/16 U-B Greuther Fürth U19 2 - 0 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/02/16 U-B Bayern München U19 1 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/12/15 U-B Greuther Fürth U19 0 - 1 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/12/15 U-B Greuther Fürth U19 1 - 5 Heidenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/11/15 U-B Saarbrücken U19 0 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/11/15 U-B Greuther Fürth U19 2 - 2 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/11/15 U-B Hoffenheim U19 3 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

نۆتینگێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
25
19
بەرگریکاران
تەمەن
20
27
21
26
26
23
20
23
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
21
27
22
19
20
19
هێرشبەران
تەمەن
20
24
30
32
ڕاهێنەر
تەمەن
41