پێناس

ناوی یەکەم
Furkan
پاشناو
Zorba
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-02-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
76 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Furkan Zorba

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئۆسنابروک 3.L 270 4 3 1 1 9 0 1 0 0
2016/2017 ئینتراخت فرانکفورت خپی 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
گشتیی 270 4 3 1 1 15 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 13/10/17 3.L ئۆسنابروک 0 - 2 ماگدێبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L پرێوسێن مونستەر 4 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 3.L ئۆسنابروک 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 3.L مێپن 1 - 0 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 0 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 3.L ئۆسنابروک 1 - 0 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 3.L کێمنیتزەر 0 - 0 ئۆسنابروک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئۆسنابروک 3 - 1 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 3.L ئۆسنابروک 3 - 3 هاڵیشێر ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 3.L فۆرتونا کۆڵن 3 - 0 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 3.L ئۆسنابروک 0 - 4 ڤێهێن ڤێیسبادێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 2 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 U-B Eintracht Frankfur… 5 - 3 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 U-B Mainz 05 U19 1 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 U-B 1860 München U19 3 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 U-B Eintracht Frankfur… 1 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 U-B Karlsruher SC U19 1 - 0 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
جامی ئەڵمانیا پلەی دووەم 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
03/07/17 Frankfurt Osnabrück نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئۆسنابروک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
25
19
بەرگریکاران
تەمەن
29
30
29
29
28
22
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
26
31
28
19
20
18
28
24
22
32
هێرشبەران
تەمەن
26
31
20
24
32
19
ڕاهێنەر
تەمەن
43