پێناس

ناوی یەکەم
Jonas
پاشناو
Behounek
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-05-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Kaltenkirchen
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
73 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Jonas Behounek

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هامبورگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 هامبورگێر ئێس … REG 341 5 5 0 3 0 1 1 0 0
2016/2017 هامبورگێر ئێس … REG 1170 13 13 0 1 0 2 3 0 0
گشتیی 1511 18 18 0 4 0 3 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/09/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 2 - 0 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 2 - 1 Eutiner SV بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 0 - 1 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 2 - 1 Jeddeloh بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 0 - 2 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 3 - 1 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 REG مێپن 4 - 1 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/04/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 2 - 1 ئێنتراخت بڕاونشویگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 1 - 3 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/04/17 REG Lupo-Martini 0 - 1 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 4 - 0 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 REG سانت پاولی II 1 - 3 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 1 - 0 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 4 - 1 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 1 - 0 هانۆڤێر ٩٦ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 1 - 1 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 6 - 0 شوارز-ڤیب رێهدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 REG Weiche Flensburg 5 - 3 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان