پێناس

ناوی یەکەم
Maxim
پاشناو
Leitsch
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-05-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Essen
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Maxim Leitsch

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بۆخوم 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 بۆخوم 2.B 103 2 1 1 1 5 0 0 0 0
گشتیی 103 2 1 1 1 5 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB نۆتینگێن 2 - 5 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B بۆخوم 1 - 3 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B Bochum U19 2 - 3 Preußen Münster U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 U-B Köln U19 0 - 2 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 U-B Fortuna Düsseldorf U19 0 - 1 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 U-B Bochum U19 2 - 2 Schalke 04 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 U-B Rot-Weiß Oberhause… 0 - 4 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 U-B Bochum U19 5 - 2 Arminia Bielefeld U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 U-B Wuppertaler SV U19 0 - 2 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 2.B بۆخوم 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 U-B Bochum U19 3 - 2 Fortuna Düsseldorf U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 U-B Viktoria Köln U19 0 - 1 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 U-B Bochum U19 3 - 1 MSV Duisburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/10/16 U-B Schalke 04 U19 2 - 0 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/09/16 2.B ئێرزگێبریج 2 - 4 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/09/16 U-B Bochum U19 5 - 1 Rot-Weiß Oberhause… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/09/16 2.B بۆخوم 1 - 1 شتوتگارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/09/16 U-B Arminia Bielefeld U19 1 - 1 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان