پێناس

ناوی یەکەم
Maxim
پاشناو
Leitsch
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-05-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Essen
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Maxim Leitsch

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بۆخوم 2.B 711 10 8 2 2 5 0 1 0 0
2016/2017 بۆخوم 2.B 103 2 1 1 1 5 0 0 0 0
گشتیی 814 12 9 3 3 10 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 04/02/18 2.B دینامۆ درێسدێن 2 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 2.B بۆخوم 0 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/01/18 2.B بۆخوم 0 - 2 دویسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.B بۆخوم 1 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 بۆخوم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/10/17 2.B بۆخوم 0 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB پادێربۆرن 2 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 2.B بۆخوم 2 - 0 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B بۆخوم 2 - 0 ئینگۆلستادت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 2.B نورنبێرگ 3 - 1 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 2.B بۆخوم 3 - 2 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB نۆتینگێن 2 - 5 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B بۆخوم 1 - 3 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B Bochum U19 2 - 3 Preußen Münster U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 U-B Köln U19 0 - 2 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

بۆخوم پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
25
19
29
بەرگریکاران
تەمەن
19
30
23
33
20
21
29
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
18
29
25
20
20
32
21
20
30
24
31
18
هێرشبەران
تەمەن
24
27
29
20
26
ڕاهێنەر
تەمەن
53