پێناس

ناوی یەکەم
Philipp
پاشناو
Köhn
وڵات
سویسرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Dinslaken
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
190 سم
کێش
74 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Philipp Köhn

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ساڵزبورگ BUN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 ئاڕ بی لایپزیگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 30/07/17 EMC ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 بەنفیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 19B Augsburg U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 19B Stuttgart U19 2 - 3 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 19B Bayern München U19 3 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 19B Stuttgart U19 1 - 1 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 19B Mainz 05 U19 3 - 0 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 19B Stuttgart U19 0 - 4 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 19B 1860 München U19 1 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 19B Stuttgart U19 1 - 1 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 19B Freiburg U19 2 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 19B Stuttgart U19 3 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 19B Greuther Fürth U19 0 - 6 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 19B Karlsruher SC U19 0 - 0 Stuttgart U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 19B Stuttgart U19 1 - 3 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/11/16 19B Stuttgart U19 0 - 1 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 19B Nürnberg U19 2 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/11/16 UUC Italy U19 1 - 1 Switzerland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 UUC Switzerland U19 1 - 2 Hungary U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Leipzig Salzburg نەزانراو
01/07/17 Stuttgart Leipzig بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

ساڵزبورگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
20
25
35
بەرگریکاران
تەمەن
25
25
20
20
26
21
32
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
30
33
20
22
22
20
18
17
26
هێرشبەران
تەمەن
26
19
25
22
18
23
23
19
ڕاهێنەر
تەمەن
41