پێناس

ناوی یەکەم
Philipp
پاشناو
Köhn
وڵات
سویسرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Dinslaken
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
191 سم
کێش
75 کگ
Philipp Köhn

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاڕ بی لایپزیگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 30/07/17 EMC ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 بەنفیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B Augsburg U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 U-B Stuttgart U19 2 - 3 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 U-B Bayern München U19 3 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 U-B Stuttgart U19 1 - 1 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 U-B Mainz 05 U19 3 - 0 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 U-B Stuttgart U19 0 - 4 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 U-B 1860 München U19 1 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 U-B Stuttgart U19 1 - 1 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 U-B Freiburg U19 2 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 U-B Stuttgart U19 3 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 U-B Greuther Fürth U19 0 - 6 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 U-B Karlsruher SC U19 0 - 0 Stuttgart U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 U-B Stuttgart U19 1 - 3 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/11/16 U-B Stuttgart U19 0 - 1 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 U-B Nürnberg U19 2 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/11/16 UUC Italy U19 1 - 1 Switzerland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 UUC Switzerland U19 1 - 2 Hungary U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/17 Stuttgart Leipzig بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

ئاڕ بی لایپزیگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
36
27
19
23
بەرگریکاران
تەمەن
32
22
25
21
18
24
22
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
28
29
26
22
20
23
هێرشبەران
تەمەن
20
25
17
22
22
21
23
ڕاهێنەر
تەمەن
50