پێناس

ناوی یەکەم
Philipp
پاشناو
Köhn
وڵات
سویسرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Dinslaken
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
190 سم
کێش
80 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Philipp Köhn

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ساڵزبورگ BUN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018/2019 لایفێرینگ 2.L 540 6 6 0 0 0 0 1 0 0
2017/2018 ئاڕ بی لایپزیگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 540 6 6 0 0 0 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 02/11/18 2.L Wattens 4 - 0 لایفێرینگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 2.L لایفێرینگ 1 - 3 Floridsdorfer AC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 2.L ڤینەر نیوستاد 2 - 1 لایفێرینگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 2.L بلاو ڤایس لینز 2 - 1 لایفێرینگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 2.L پاشینگ 0 - 3 لایفێرینگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 2.L لایفێرینگ 1 - 0 Amstetten بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 EMC ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 بەنفیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 19B Augsburg U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 19B Stuttgart U19 2 - 3 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 19B Bayern München U19 3 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 19B Stuttgart U19 1 - 1 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 19B Mainz 05 U19 3 - 0 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 19B Stuttgart U19 0 - 4 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 19B 1860 München U19 1 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 19B Stuttgart U19 1 - 1 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 19B Freiburg U19 2 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 19B Stuttgart U19 3 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 19B Greuther Fürth U19 0 - 6 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Leipzig Salzburg نەزانراو
01/07/17 Stuttgart Leipzig بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

ساڵزبورگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
20
26
35
بەرگریکاران
تەمەن
19
26
26
20
21
26
21
33
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
31
33
20
22
21
18
18
26
هێرشبەران
تەمەن
26
20
26
18
23
23
19
ڕاهێنەر
تەمەن
42