پێناس

ناوی یەکەم
Philipp
پاشناو
Sander
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-02-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Philipp Sander

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هۆڵستاین کیلێر II REG 1152 15 13 2 8 2 1 3 0 0
2018/2019 هۆڵستاین کیێل 2.B 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 1152 15 13 2 8 4 1 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 14/12/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 0 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 1 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 2 ئۆڵدینبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 1 فێردێر برێمن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG شوارز-ڤیب رێهدین 2 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 0 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 0 - 1 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/10/18 REG هانۆڤێر ٩٦ II 1 - 1 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 REG Lupo-Martini 2 - 3 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 0 Jeddeloh بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 REG ئۆلدێنبورگ 0 - 0 هۆڵستاین کیلێر II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 2 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 1 لێس ئێس کەی هانسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG هاڤێلسی 1 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 19B Dynamo Dresden U19 3 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Holstein Holstein بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
33
21
19
بەرگریکاران
تەمەن
22
19
30
21
21
31
21
27
32
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
23
26
27
24
21
26
22
34
20
25
31
هێرشبەران
تەمەن
18
26
20
22
ڕاهێنەر
تەمەن
43