پێناس

ناوی یەکەم
Philipp
پاشناو
Sander
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-02-98
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Philipp Sander

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هۆڵستاین کیلێر II REG 1556 20 18 2 10 2 2 4 0 0
2018/2019 هۆڵستاین کیێل 2.B 0 1 0 1 0 4 0 0 0 0
گشتیی 1556 21 18 3 10 6 2 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 17/05/19 REG فێردێر برێمن II 3 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 REG هۆڵستاین کیلێر II 1 - 3 شوارز-ڤیب رێهدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 REG Germania Egestorf 1 - 3 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 REG هۆڵستاین کیلێر II 1 - 1 هانۆڤێر ٩٦ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 REG سانت پاولی II 1 - 0 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 0 یان ڕێجێنسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/12/18 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 1 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 0 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 1 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 2 ئۆڵدینبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 1 فێردێر برێمن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG شوارز-ڤیب رێهدین 2 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 0 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 0 - 1 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/10/18 REG هانۆڤێر ٩٦ II 1 - 1 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Holstein Holstein بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
20
بەرگریکاران
تەمەن
18
23
22
22
31
22
28
32
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
22
23
26
24
21
26
23
21
25
هێرشبەران
تەمەن
19
18
21
23
ڕاهێنەر
تەمەن
43