پێناس

ناوی یەکەم
Utku
پاشناو
Sen
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-06-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Flensburg
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
178 سم
کێش
83 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Utku Sen

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئۆسنابروک 3.L 229 9 1 8 1 15 0 2 0 0
2017/2018 هۆڵستاین کیێل 2.B 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0
2016/2017 هۆڵستاین کیێل 3.L 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 232 10 1 9 1 16 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 3.L ئونتەرهاچین 4 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 2 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 3.L ئالێن 2 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 5 پادێربۆرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 3.L زویکاو 1 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 1 هانسا ڕۆستۆک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 4 - 4 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 3.L ماگدێبورگ 2 - 0 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 پرێوسێن مونستەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 0 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 3.L ئۆسنابروک 2 - 2 مێپن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 3.L ئۆسنابروک 2 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2 - 3 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/02/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 0 کارڵسروهەر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 3.L ئۆسنابروک 6 - 1 کێمنیتزەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 0 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 DFB هۆڵستاین کیێل 2 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Osnabrück Holstein نەزانراو
30/01/18 Holstein Osnabrück خواستن

خولە گرنگەکان

ئۆسنابروک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
25
19
19
بەرگریکاران
تەمەن
30
31
29
30
22
25
29
22
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
24
27
32
29
19
21
19
28
25
هێرشبەران
تەمەن
26
32
20
25
33
20
19
19
ڕاهێنەر
تەمەن
43