پێناس

ناوی یەکەم
Utku
پاشناو
Sen
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-06-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Flensburg
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
178 سم
کێش
83 کگ
Utku Sen

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هۆڵستاین کیێل 2.B 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0
2016/2017 هۆڵستاین کیێل 3.L 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 11/08/17 DFB هۆڵستاین کیێل 2 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B Dynamo Dresden U19 3 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 U-B Holstein Kiel U19 3 - 5 Hamburger SV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 U-B Hannover 96 U19 3 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 U-B Holstein Kiel U19 4 - 0 Hertha BSC U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 U-B Energie Cottbus U19 3 - 2 Holstein Kiel U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 U-B Osnabrück U19 2 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 U-B Holstein Kiel U19 5 - 1 St. Pauli U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 U-B Carl Zeiss Jena U19 1 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 U-B Holstein Kiel U19 1 - 1 Werder Bremen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 U-B Holstein Kiel U19 1 - 2 Wolfsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 U-B Holstein Kiel U19 1 - 2 Dynamo Dresden U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/11/16 U-B Holstein Kiel U19 5 - 1 Nordwest U19 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 U-B Hamburger SV U19 3 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 U-B Holstein Kiel U19 4 - 1 Hannover 96 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 U-B Hertha BSC U19 2 - 0 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/10/16 U-B Holstein Kiel U19 3 - 3 Osnabrück U19 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
32
34
23
بەرگریکاران
تەمەن
27
31
29
31
21
23
30
20
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
27
24
22
25
21
26
25
33
24
30
25
هێرشبەران
تەمەن
17
25
23
19
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43