پێناس

ناوی یەکەم
Achraf
پاشناو
Hakimi Mouh
وڵات
مەغریب
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-11-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Madrid
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
179 سم
کێش
68 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Achraf Hakimi Mouh

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕیاڵ مەدرید خپی 246 3 3 0 1 3 0 0 0 0
2016/2017 ڕیاڵ مەدرید خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2016/2017 ڕیاڵ مەدرید II SEB 2305 28 26 2 2 4 1 8 1 1
گشتیی 2551 31 29 2 3 8 1 8 1 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 11/11/17 WQA کۆت دیڤوار 0 - 2 مەغریب بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 PRD گیرۆنا 2 - 1 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 CDR فوینلابرادا 0 - 2 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 PRD ڕیاڵ مەدرید 3 - 0 ئێیبار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 1 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 PRD گێتافی 1 - 2 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 FRI کۆماری کۆریا 1 - 3 مەغریب بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQA مەغریب 3 - 0 گابۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 PRD ڕیاڵ مەدرید 2 - 0 ئێسپانیۆل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UCL بۆروسیا دۆرتموند 1 - 3 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 PRD دێپۆرتیڤۆ ئالاڤێس 1 - 2 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 PRD ڕیاڵ سۆسیداد 1 - 3 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQA مالی 0 - 0 مەغریب زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 WQA مەغریب 6 - 0 مالی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 CLF ڕیاڵ مەدرید 2 - 1 فیۆرێنتینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 ALS MLS All-Stars P 1 - 1 P ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 ICC ڕیاڵ مەدرید 2 - 3 بارسێلۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی ئیسپانیا پاڵەوان 1x 2016/2017
جامی سوپەری ئیسپانیا پاڵەوان 1x 2017/2018
División de Honor Juvenil پاڵەوان 1x 2016/2017
Copa del Rey Juvenil پاڵەوان 1x 2017
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
خولی پاڵەوانەکانی ئەوروپا پاڵەوان 1x 2016/2017
جامی سوپەری ئەوروپا پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان