یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 12/12/18 UCL ڕیاڵ مەدرید 0 - 3 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 1 یێنیسێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL ڕۆستۆڤ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڤیکتۆریا پلزێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PRL تێرێک گرۆزنی 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 NAT سوێد 2 - 0 ڕوسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/11/18 FRI ئەڵمانیا 3 - 0 ڕوسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 0 زینیت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 کراسنۆدار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UCL ڕۆما 3 - 0 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PRL ئانژی 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC نەمسای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 2 ڕوسیای ژێر ٢١ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 UUC ڕوسیای ژێر ٢١ ساڵ 5 - 1 ماکدۆنیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 0 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL Orenburg 0 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/09/18 UCL ڤیکتۆریا پلزێن 2 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 PRL Ufa 0 - 3 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC ڕوسیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 سربیا - خوار ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 4 - 0 ئوراڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 PRL ڕوبن کازان 1 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 PRL سسکا مۆسکۆ 3 - 0 Arsenal Tula بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان