یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 0 تێرێک گرۆزنی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 PRL زینیت 3 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 2 دینامۆ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 PRL کراسنۆدار 2 - 0 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/04/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 0 ئانژی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 3 Orenburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 PRL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 2 Ufa بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/03/19 ECQ کازاخستنا 0 - 4 ڕوسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/03/19 ECQ بەلجیکا 3 - 1 ڕوسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 PRL ئوراڵ 0 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 PRL سسکا مۆسکۆ 3 - 0 ڕوبن کازان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 PRL Arsenal Tula 2 - 0 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/12/18 UCL ڕیاڵ مەدرید 0 - 3 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 1 یێنیسێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL ڕۆستۆڤ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڤیکتۆریا پلزێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PRL تێرێک گرۆزنی 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 NAT سوێد 2 - 0 ڕوسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/11/18 FRI ئەڵمانیا 3 - 0 ڕوسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 0 زینیت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 کراسنۆدار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان