پێناس

ناوی یەکەم
Víctor Manuel
پاشناو
Morillo Gómez
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-01-97
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Osuna
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
67 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Víctor Manuel Morillo Gómez

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Granada II SEB 920 25 9 16 7 28 1 3 0 0
2017/2018 Granada II SEB 1410 26 15 11 8 18 1 4 0 0
گشتیی 2330 51 24 27 15 46 2 7 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 19/05/19 SEB دۆن بێنیتۆ 1 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 SEB Granada II 0 - 2 ڕیکریاتیڤۆ هوێلڤا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 SEB Granada II 3 - 2 لینێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 SEB تالاڤێرا 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 SEB Granada II 0 - 0 ماربێیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 SEB سان فێرناندۆ 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 SEB Granada II 1 - 1 El Ejido بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 SEB Ibiza 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/03/19 SEB Granada II 1 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 SEB باداخۆز 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 SEB Granada II 2 - 1 ڤییانۆڤێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 SEB ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SEB Granada II 1 - 2 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 SEB مێلییا 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 SEB Granada II 0 - 0 مالەگا II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 SEB ئەلمێریا 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEB Granada II 0 - 1 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 SEB یو سی ئەی ئێمە مورسیا 3 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/17 Sevilla Granada نەزانراو

خولە گرنگەکان