پێناس

ناوی یەکەم
Alejandro
پاشناو
Pozo Pozo
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-02-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Huévar del Aljarafe
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
174 سم
کێش
70 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Alejandro Pozo Pozo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 سێڤییا خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 سێڤییا II خپد 2494 36 28 8 8 9 2 2 0 1
2016/2017 سێڤییا خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2016/2017 سێڤییا II خپد 1846 34 20 14 16 18 3 2 0 0
گشتیی 4340 70 48 22 24 29 5 4 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 27/05/18 SED سێڤییا II 2 - 1 نومانسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 PRD سێڤییا 1 - 0 دێپۆرتیڤۆ ئالاڤێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SED سێڤییا II 1 - 0 گیمناستیگ تاراگۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SED لوگۆ 1 - 0 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 SED سێڤییا II 1 - 0 ئالکۆرکۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 SED کۆردۆبا 3 - 0 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SED سێڤییا II 0 - 0 گرانادا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 SED تێنریفی 2 - 0 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 SED سێڤییا II 3 - 1 بارسێلۆنا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC France U19 4 - 2 Spain U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC Spain U19 3 - 0 Belgium U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/03/18 UUC Spain U19 0 - 0 Bulgaria U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 SED سێڤییا II 1 - 2 ئالباسێتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SED کادیز 4 - 1 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SED ڕێوس دێپۆرتیو 2 - 0 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SED سێڤییا II 0 - 3 ئاڵمێریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SED ڕایۆ ڤایۆکانۆ 2 - 0 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SED سێڤییا II 0 - 1 هێسکوا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Emirates Cup پلەی دووەم 1x 2017

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 26/11/17 04/12/17

خولە گرنگەکان

سێڤییا II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
21
21
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
19
21
20
23
20
21
17
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
18
23
19
21
21
20
20
19
20
21
22
19
16
هێرشبەران
تەمەن
22
22
20
22
20
20
ڕاهێنەر
تەمەن
44