پێناس

ناوی یەکەم
Mahsun
پاشناو
Çapkan
وڵات
تورکیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-10-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
شوێنی لە دایکبوون
İstanbul
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
175 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Mahsun Çapkan

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 فەنارباخچە خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 20/05/19 21L BB Erzurumspor U21 3 - 4 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 21L Fenerbahçe U21 2 - 1 Akhisarspor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 21L Kasımpaşa U21 2 - 2 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 21L Fenerbahçe U21 1 - 1 Trabzonspor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 21L Alanyaspor U21 2 - 4 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 21L Fenerbahçe U21 0 - 0 Galatasaray U21 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 21L Ankaragücü U21 0 - 5 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/04/19 21L Beşiktaş U21 0 - 1 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/03/19 CLF فەنارباخچە 4 - 0 ئیسکیشەهرسپۆر کولوبو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/03/19 21L Fenerbahçe U21 1 - 0 Sivasspor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 21L İstanbul Başakşehi… 1 - 3 Fenerbahçe U21 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 21L Fenerbahçe U21 4 - 1 Rizespor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 21L Fenerbahçe U21 3 - 1 Konyaspor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/02/19 21L Kayserispor U21 0 - 1 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 21L Fenerbahçe U21 0 - 0 Göztepe U21 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/01/19 21L Fenerbahçe U21 3 - 1 Yeni Malatyaspor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 21L Bursaspor U21 3 - 2 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/12/18 21L Antalyaspor U21 3 - 5 Fenerbahçe U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان