پێناس

ناوی یەکەم
Tyreke
پاشناو
Wilson
وڵات
کۆماری ئێرلاند
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-12-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری ئێرلاند
شوێنی لە دایکبوون
Dublin
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Tyreke Wilson

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مانچێستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 28/08/18 FLT شرێوسبەری تاون P 1 - 1 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PL2 West Ham United U23 4 - 6 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 PL2 Manchester City U23 6 - 5 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 ICC بایێرن میونیش 2 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 ICC مانچێستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 ICC مانچێستەر ستی 0 - 1 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 UYL Manchester City U19 4 - 5 Barcelona U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC Republic of Irelan… 0 - 4 Portugal U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC Republic of Irelan… 3 - 0 Kosovo U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/03/18 UUC Slovakia U19 1 - 1 Republic of Irelan… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 UYL Manchester City U19 P 1 - 1 P Liverpool U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 PL2 Derby County U23 0 - 4 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 PL2 Manchester City U23 0 - 1 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 PL2 Chelsea U23 3 - 2 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 FYC Plymouth Argyle U18 P 0 - 0 P Manchester City U18 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی نایابی ئینگلتەرا پاڵەوان 1x 2017/2018
جامی خولی ئینگلتەرا پاڵەوان 1x 2017/2018
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

Manchester City U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
20
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
20
16
20
18
17
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
19
17
16
17
18
16
18
17
18
18
17
18
هێرشبەران
تەمەن
18
18
18
17
17
ڕاهێنەر
تەمەن
44