پێناس

ناوی یەکەم
Tyreke
پاشناو
Wilson
وڵات
کۆماری ئێرلاند
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-12-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری ئێرلاند
شوێنی لە دایکبوون
Dublin
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Tyreke Wilson

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مانچێستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 15/04/19 PL2 Blackburn Rovers U23 3 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 PL2 Manchester City U23 4 - 3 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 PL2 Chelsea U23 2 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 PL2 Manchester City U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 PL2 Manchester City U23 0 - 1 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 PL2 Liverpool U23 1 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 FLT سەندەرلاند 2 - 0 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 FLT شرێوسبەری تاون P 1 - 1 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PL2 West Ham United U23 4 - 6 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 PL2 Manchester City U23 6 - 5 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 ICC بایێرن میونیش 2 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 ICC مانچێستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 ICC مانچێستەر ستی 0 - 1 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 UYL Manchester City U19 4 - 5 Barcelona U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC Republic of Irelan… 0 - 4 Portugal U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC Republic of Irelan… 3 - 0 Kosovo U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی نایابی ئینگلتەرا پاڵەوان 1x 2017/2018
جامی خولی ئینگلتەرا پاڵەوان 1x 2017/2018
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

Manchester City U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
17
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
17
20
19
18
22
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
17
17
16
18
18
16
17
18
18
19
18
18
19
هێرشبەران
تەمەن
16
18
19
17
18
ڕاهێنەر
تەمەن
45