پێناس

ناوی یەکەم
Joel
پاشناو
Asoro
وڵات
سوێد
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-04-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
سوێد
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
176 سم
Joel Asoro

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 سەندەرلاند خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2016/2017 سەندەرلاند خنئ 9 1 0 1 0 9 0 0 0 0
گشتیی 9 1 0 1 0 12 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/08/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/08/17 LEC بەری 0 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 CHA سەندەرلاند 1 - 1 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/06/17 UUC سلۆڤاکیای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/06/17 UUC پۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 2 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL چێڵسی 5 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL2 Reading U23 3 - 2 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 PL2 Sunderland U23 2 - 1 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 PL2 Chelsea U23 3 - 0 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 PL2 Sunderland U23 2 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/03/17 PL2 Sunderland U23 1 - 3 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 PL2 Manchester City U23 4 - 1 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 PL2 Sunderland U23 0 - 0 Liverpool U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/01/17 FAC بێرنلی 2 - 0 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 EPL سەندەرلاند 1 - 3 ستۆک ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/01/17 PL2 Sunderland U23 0 - 1 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Premier League International Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

سەندەرلاند پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
26
27
21
بەرگریکاران
تەمەن
23
28
30
28
22
25
36
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
29
18
29
21
22
26
31
22
23
20
26
23
هێرشبەران
تەمەن
29
18
19
29
ڕاهێنەر
تەمەن
47