پێناس

ناوی یەکەم
Joel
پاشناو
Asoro
وڵات
سوێد
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-04-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
سوێد
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
176 سم
Joel Asoro

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ LII 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 سەندەرلاند خپی 27 2 0 2 0 7 0 0 0 0
2016/2017 سەندەرلاند خنئ 9 1 0 1 0 9 0 0 0 0
گشتیی 36 3 0 3 0 16 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 16/10/17 PL2 Arsenal U23 2 - 0 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UUC سوێدی ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 ماڵتای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 UUC بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 1 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 5 - 2 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA سەندەرلاند 1 - 2 کاردیف ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 LEC ئێڤەرتۆن 3 - 0 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 PL2 Chelsea U23 2 - 2 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 UUC سوێدی ژێر ٢١ ساڵ 4 - 1 قوبرسی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA بارنسلێی 3 - 0 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC کارلیسلی یونایتد 1 - 2 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA سەندەرلاند 0 - 2 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/08/17 LEC بەری 0 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 CHA سەندەرلاند 1 - 1 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/06/17 UUC سلۆڤاکیای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/06/17 UUC پۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 2 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL چێڵسی 5 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Premier League International Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

سەندەرلاند پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
26
27
بەرگریکاران
تەمەن
23
30
28
22
25
36
27
30
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
29
18
29
21
23
31
26
22
23
20
26
23
24
هێرشبەران
تەمەن
29
18
19
29
ڕاهێنەر
تەمەن
47