پێناس

ناوی یەکەم
Leonid
پاشناو
Mironov
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
183 سم
کێش
70 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Leonid Mironov

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Spartak Moskva II FNL 365 5 4 1 0 9 0 2 0 0
2017/2018 سپارتاک مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017/2018 Spartak Moskva II FNL 4 1 0 1 0 11 0 0 0 0
گشتیی 369 6 4 2 0 24 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 23/09/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 سکا ئینێرجیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/09/18 FNL Krasnodar II 0 - 3 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 FNL Spartak Moskva II 1 - 2 Armavir بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 FNL Nizhny Novgorod 3 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 Baltika بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 FNL Zenit II 0 - 3 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 0 ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 FNL خیمکی 1 - 3 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/08/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 فاکێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 FNL سیبیر 1 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 FNL شینیک 1 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/07/18 FNL Spartak Moskva II 0 - 0 Avangard Kursk زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 FNL Sochi 0 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 0 ڕۆستۆڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 PRL ئامکار پێرم 0 - 2 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 3 Volgar Astrakhan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 CUP سپارتاک مۆسکۆ P 1 - 1 P Tosno بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PRL ئوراڵ 2 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Spartak Moskva II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
17
20
18
18
23
17
بەرگریکاران
تەمەن
18
22
21
18
20
18
19
20
18
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
17
19
20
18
19
20
19
17
22
21
22
31
19
هێرشبەران
تەمەن
17
21
20
18
19
20
ڕاهێنەر
تەمەن
46