پێناس

ناوی یەکەم
Zacharias
پاشناو
Adoni
وڵات
قوبرس
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-07-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
قوبرس
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Zacharias Adoni

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاپۆیل 1.D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 ئاپۆیل 1.D 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/09/17 UYL Real Madrid U19 10 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 CUP ئاپۆیل 5 - 0 Doxa بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 1.D ئاپۆیل 1 - 1 ئانۆرسۆسیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/04/17 CUP ئایل 1 - 1 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/04/17 1.D ئاپۆلۆن 1 - 0 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 1.D ئێسنیکۆس ئاکنا 2 - 3 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/01/17 CUP Nea Salamis 1 - 2 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/01/17 CUP ئاپۆیل 2 - 1 Nea Salamis بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 1.D Doxa 0 - 2 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/10/16 UYL Roma U19 6 - 1 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UYL APOEL U19 0 - 3 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/10/15 UYL Puskás Akadémia U19 6 - 1 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/10/15 UUC Cyprus U17 0 - 1 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/10/15 UUC Belarus U17 2 - 3 Cyprus U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/09/15 UUC Russia U17 6 - 0 Cyprus U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
1. Division پاڵەوان 1x 2016/2017
Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017
Super Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

ئاپۆیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
19
33
بەرگریکاران
تەمەن
18
23
31
21
32
33
33
30
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
34
17
27
28
29
33
31
20
27
23
هێرشبەران
تەمەن
33
26
17
21
25
33
34
ڕاهێنەر
تەمەن
47