پێناس

ناوی یەکەم
Zacharias
پاشناو
Adoni
وڵات
قوبرس
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-07-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
قوبرس
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Zacharias Adoni

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاپۆیل 1.D 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
2016/2017 ئاپۆیل 1.D 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 03/01/18 1.D ئاپۆیل 5 - 2 ئاریس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 1.D ئانۆرسۆسیس 0 - 3 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UYL Tottenham Hotspur U19 4 - 1 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 1.D Ermis 0 - 4 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 1.D ئاپۆیل 6 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL APOEL U19 0 - 3 Real Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Borussia Dortmund U19 5 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 1.D ئێسنیکۆس ئاکنا 1 - 1 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 1.D ئایک لارناکا 3 - 1 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL APOEL U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UUC Cyprus U19 2 - 1 Azerbaijan U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 UUC Republic of Irelan… 5 - 0 Cyprus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/10/17 UUC Serbia U19 1 - 0 Cyprus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL APOEL U19 1 - 0 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Real Madrid U19 10 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 CUP ئاپۆیل 5 - 0 Doxa بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 1.D ئاپۆیل 1 - 1 ئانۆرسۆسیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/04/17 CUP ئایل 1 - 1 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
1. Division پاڵەوان 1x 2016/2017
Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017
Super Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان