پێناس

ناوی یەکەم
Pau
پاشناو
Francisco Torres
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-01-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Villarreal
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
191 سم
کێش
80 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Pau Francisco Torres

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤییاڕیاڵ خپی 50 2 0 2 0 15 0 0 0 0
2017/2018 ڤیاڕیاڵ SEB 2695 30 30 0 0 0 0 6 1 0
2016/2017 ڤیاڕیاڵ SEB 3060 34 34 0 0 2 2 6 0 0
گشتیی 5805 66 64 2 0 17 2 12 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/06/18 SEB ئێلچێ 2 - 0 ڤیاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 SEB ڤیاڕیاڵ 2 - 0 فوینلابرادا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/06/18 SEB فوینلابرادا 0 - 0 ڤیاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 SEB ڤیاڕیاڵ 0 - 2 ئاتلەتیک بلباو II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEB ئاتلەتیک بلباو II 1 - 3 ڤیاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SEB Peña Deportiva 0 - 1 ڤیاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEB ریاڵ زاراگۆزا 1 - 4 ڤیاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SEB ڤیاڕیاڵ 0 - 0 بادالۆنا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 PRD ڤییاڕیاڵ 2 - 1 لێگانێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRD سێڤییا 2 - 2 ڤییاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 PRD ڤییاڕیاڵ 1 - 3 ئاتلەتیک بلباو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEB ڤیاڕیاڵ 2 - 1 Olot بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 SEB ئێلچێ 0 - 0 ڤیاڕیاڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 SEB ڤیاڕیاڵ 1 - 0 لێدا ئیسپۆڕتیو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SEB ڤالێنسیا II 2 - 0 ڤیاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SEB ڤیاڕیاڵ 1 - 1 مایۆرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 SEB Formentera 0 - 0 ڤیاڕیاڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEB هێرکولێس 0 - 0 ڤیاڕیاڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان