پێناس

ناوی یەکەم
Bartłomiej
پاشناو
Urbański
وڵات
پۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-05-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
پۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Grójec
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
61 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Bartłomiej Urbański

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ویلیام II خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 ویلیام II خپی 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 ERE ویلیام II 2 - 2 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 KNB فێینورد 3 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB Apeldoorn 2 - 4 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 3 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE فێینورد 5 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Portugal U19 3 - 1 Poland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Croatia U19 2 - 0 Poland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Poland U19 1 - 0 Turkey U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/11/16 UYL Borussia Dortmund U19 3 - 3 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/11/16 UYL Legia Warszawa U19 1 - 2 Real Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/10/16 UYL Real Madrid U19 3 - 2 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/09/16 UYL Sporting CP U19 2 - 2 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/09/16 UYL Legia Warszawa U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
06/07/17 Legia Willem II 100K یۆرۆ

خولە گرنگەکان

ویلیام II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
19
25
22
بەرگریکاران
تەمەن
21
28
28
25
27
31
18
22
18
27
22
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
21
32
23
19
24
28
20
هێرشبەران
تەمەن
21
22
25
24
20
33
19
26
29
ڕاهێنەر
تەمەن
46