پێناس

ناوی یەکەم
Bartłomiej
پاشناو
Urbański
وڵات
پۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-05-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
پۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Bartłomiej Urbański

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ویلیام II خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Portugal U19 3 - 1 Poland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Croatia U19 2 - 0 Poland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Poland U19 1 - 0 Turkey U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/11/16 UYL Borussia Dortmund U19 3 - 3 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/11/16 UYL Legia Warszawa U19 1 - 2 Real Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/10/16 UYL Real Madrid U19 3 - 2 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/09/16 UYL Sporting CP U19 2 - 2 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/09/16 UYL Legia Warszawa U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/03/16 UUC Poland U19 0 - 0 Netherlands U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/03/16 UUC Ukraine U19 0 - 0 Poland U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/03/16 UUC Poland U19 2 - 1 Northern Ireland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/11/15 UYL Legia Warszawa U19 1 - 3 Midtjylland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/11/15 UYL Midtjylland U19 2 - 0 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/10/15 UYL Legia Warszawa U19 3 - 1 Lovech U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/09/15 UYL Lovech U19 1 - 2 Legia Warszawa U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
06/07/17 Legia Willem II 100K یۆرۆ

خولە گرنگەکان

ویلیام II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
24
21
بەرگریکاران
تەمەن
20
27
19
27
24
30
21
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
20
24
20
22
19
23
27
19
هێرشبەران
تەمەن
20
21
23
23
32
25
ڕاهێنەر
تەمەن
45