پێناس

ناوی یەکەم
Anel
پاشناو
Šabanadžović
وڵات
بۆسنیا - هێرزێگۆڤینا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-05-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بۆسنیا - هێرزێگۆڤینا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Anel Šabanadžović

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 زێلیزنیچار PRL 1068 12 12 0 1 0 0 3 0 0
2018/2019 زێلیزنیچار PRL 1036 13 13 0 7 0 0 6 0 0
2017/2018 زێلیزنیچار PRL 922 18 10 8 6 0 0 3 0 0
گشتیی 3026 43 35 8 14 0 0 12 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 PRL زێلیزنیچار 1 - 2 چێلیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 PRL Radnik Bijeljina 0 - 1 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 PRL زێلیزنیچار 3 - 1 Mladost Doboj Kakanj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 PRL Sloboda Tuzla 0 - 0 زێلیزنیچار زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 PRL زێلیزنیچار 3 - 0 Krupa na Vrbasu بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 PRL زرینسکی 1 - 0 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 PRL زێلیزنیچار 0 - 3 سەرایێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 PRL GOŠK Gabela 1 - 1 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/03/19 UUC بۆسنیا-هێرزێگۆڤینا… 4 - 0 ماڵدۆڤای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 PRL زێلیزنیچار 1 - 0 Zvijezda 09 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 PRL Sloboda Tuzla 0 - 0 زێلیزنیچار زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 PRL زێلیزنیچار 2 - 1 Mladost Doboj Kakanj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 PRL Radnik Bijeljina 1 - 0 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL زێلیزنیچار 2 - 3 سیرۆکی بریێگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PRL Krupa na Vrbasu 2 - 1 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 PRL زێلیزنیچار 2 - 3 Tuzla City بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL سەرایێڤۆ 2 - 1 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PRL زرینسکی 0 - 1 زێلیزنیچار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Premijer Liga پلەی دووەم 1x 2017/2018
Cup پاڵەوان 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/19 Željezničar AEK نەزانراو
21/01/19 AEK Željezničar خواستن
11/01/19 Željezničar AEK نەزانراو
27/06/17 Željezničar Željezničar بێ بەرامبەر
01/07/15 Željezničar Željezničar نەزانراو

خولە گرنگەکان

زێلیزنیچار پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
32
23
بەرگریکاران
تەمەن
20
36
26
22
23
28
29
30
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
21
19
24
26
19
24
26
هێرشبەران
تەمەن
28
24
25
30
ڕاهێنەر
تەمەن
51