پێناس

ناوی یەکەم
Brandon
پاشناو
Vázquez Toledo
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-10-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Chula Vista
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
79 کگ
Brandon Vázquez Toledo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 Atlanta United II USL 378 6 5 1 3 1 2 0 0 0
2018 Atlanta United خوئ 85 8 0 8 0 23 0 1 0 0
2017 Atlanta United خوئ 177 13 0 13 0 19 1 1 0 1
2016/2017 Tijuana LIM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 640 27 5 22 3 43 3 2 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 30/09/18 MLS نیویۆرک رب. 2 - 0 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 MLS ئێرسکواکس 3 - 4 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 USL چارلێستۆن باتێری 1 - 0 Atlanta United II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/08/18 USL Atlanta United II 1 - 1 Ottawa Fury بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 MLS Atlanta United 2 - 2 تۆرۆنتۆ ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 2 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 MLS Atlanta United 3 - 1 دی سی یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 MLS Atlanta United 1 - 1 سیاتێل ساوندێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 USL Atlanta United II 2 - 1 Bethlehem Steel بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 MLS فێلادێلفیا یونیۆن 0 - 2 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS Atlanta United 4 - 0 ئۆرلاندۆ سیتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 MLS Atlanta United 1 - 1 پۆڵاتلاند تیمبێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/06/18 UOC Atlanta United 0 - 1 شیگاکۆ فایەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/06/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 0 - 2 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 MLS New York City 1 - 1 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC Atlanta United 3 - 0 چارلێستۆن باتێری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 MLS Atlanta United 3 - 1 فێلادێلفیا یونیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/05/18 MLS نیو ئینگلاند 1 - 1 Atlanta United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
14/02/17 Tijuana Atlanta United نەزانراو

خولە گرنگەکان

Atlanta United پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
34
30
28
بەرگریکاران
تەمەن
25
16
23
27
26
21
34
21
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
19
18
18
24
31
35
31
28
23
23
23
هێرشبەران
تەمەن
22
20
25
20
24
24
ڕاهێنەر
تەمەن
55