پێناس

ناوی یەکەم
Jong-Gyu
پاشناو
Yoon
وڵات
کۆماری کۆریا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-03-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری کۆریا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
175 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Jong-Gyu Yoon

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 سیۆول KL1 450 5 5 0 0 6 0 0 0 0
2017 جیۆنگنام KL2 119 2 2 0 0 1 0 1 1 0
2017 سیۆول KL1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017 جیۆنگنام KL2 211 3 3 0 1 3 0 1 0 0
2017 سیۆول KL1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 780 10 10 0 1 11 0 2 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 PL1 سیۆول 1 - 1 بوسان ئیپارک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/12/18 PL1 بوسان ئیپارک 1 - 3 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 KL1 سیۆول 0 - 1 Incheon United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 KL1 سیۆول 3 - 2 چونام دراگۆنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 KL1 Daegu 1 - 1 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 KL1 سیۆول 1 - 1 Gangwon بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 KL1 جیجو یونایتد 1 - 0 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 KL1 چونام دراگۆنس 1 - 0 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 KL1 Gangwon 0 - 0 سیۆول زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 KL1 یولسان 4 - 1 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 KL1 Incheon United 2 - 1 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 KL1 سیۆول 2 - 1 چونام دراگۆنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 KL1 Gangwon 1 - 1 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 KL2 جیۆنگنام 1 - 0 سیۆنگنام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 KL2 جیۆنگنام 2 - 0 بوسان ئیپارک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 KL2 Ansan Greeners 1 - 0 جیۆنگنام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 KL1 چونام دراگۆنس 0 - 1 سیۆول بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 KL2 جیۆنگنام 2 - 1 Bucheon 1995 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
K League 2 پاڵەوان 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/01/18 Gyeongnam Seoul نەزانراو
01/10/17 Seoul Gyeongnam خواستن
29/09/17 Gyeongnam Seoul نەزانراو
27/06/17 Seoul Gyeongnam خواستن

خولە گرنگەکان