پێناس

ناوی یەکەم
Tyrell
پاشناو
Malacia
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-08-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
67 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Tyrell Malacia

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فێینورد خپی 657 8 7 1 3 5 0 1 0 1
گشتیی 657 8 7 1 3 5 0 1 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/02/18 ERE ڤیتێسی 3 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 ERE فێینورد 3 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 0 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 KNB فێینورد 2 - 0 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE فێینورد 3 - 1 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE ئایاکس 2 - 0 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE فێینورد 5 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 KNB فێینورد 3 - 1 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 7 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE فێینورد 1 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL فێینورد 2 - 1 ناپۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 ERE فێینورد 1 - 0 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL Manchester City U19 0 - 0 Feyenoord U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 ERU Groningen U19 2 - 0 Feyenoord U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Feyenoord U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Feyenoord U19 4 - 0 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پاڵەوان 1x 2017/2018

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 12/02/18 19/02/18

خولە گرنگەکان

فێینورد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
35
19
بەرگریکاران
تەمەن
30
21
17
24
19
18
21
21
23
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
33
19
22
28
23
هێرشبەران
تەمەن
22
26
23
27
24
17
34
18
ڕاهێنەر
تەمەن
43