پێناس

ناوی یەکەم
Tyrell
پاشناو
Malacia
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-08-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Tyrell Malacia

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فێینورد خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 21/11/17 UYL Manchester City U19 0 - 0 Feyenoord U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Feyenoord U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Feyenoord U19 4 - 0 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Napoli U19 2 - 2 Feyenoord U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Feyenoord U19 0 - 2 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE هێراکلێس 2 - 4 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/05/16 UUC Portugal U17 2 - 0 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/05/16 UUC Sweden U17 0 - 1 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/05/16 UUC Serbia U17 0 - 2 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/05/16 UUC ئیتاڵیا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 1 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/03/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 1 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/03/16 UUC Slovakia U17 0 - 2 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/03/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 0 Bulgaria U17 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/10/15 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 4 - 1 Switzerland U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/10/15 UUC Albania U17 0 - 5 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/10/15 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 2 Wales U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

فێینورد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
35
19
31
بەرگریکاران
تەمەن
30
21
17
24
19
18
27
21
21
23
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
32
19
22
28
22
هێرشبەران
تەمەن
22
25
23
26
28
24
16
18
ڕاهێنەر
تەمەن
42