پێناس

ناوی یەکەم
Dylan
پاشناو
Vente
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-05-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Rotterdam
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
181 سم
کێش
70 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Dylan Vente

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فێینورد خپی 119 3 1 2 0 10 1 0 0 0
2016/2017 فێینورد خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 119 3 1 2 0 12 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 21/01/18 ERE ئایاکس 2 - 0 فێینورد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE فێینورد 5 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 KNB فێینورد 3 - 1 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 7 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UYL Feyenoord U19 4 - 3 Napoli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 ERE گرۆنینگێن 0 - 2 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL Manchester City U19 0 - 0 Feyenoord U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Feyenoord U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB فێینورد 4 - 1 Swift بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Feyenoord U19 4 - 0 Shakhtar Donetsk U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UUC Slovenia U19 2 - 2 Netherlands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 UUC Netherlands U19 2 - 0 Hungary U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/10/17 UUC Netherlands U19 3 - 0 Malta U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE ئالکمار 0 - 4 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UCL ناپۆلی 3 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE فێینورد 0 - 2 برێدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB فێینورد 2 - 0 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی هۆڵەندا پاڵەوان 1x 2016/2017
Super Cup پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

فێینورد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
35
19
32
بەرگریکاران
تەمەن
30
21
17
24
19
18
27
21
21
23
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
32
19
22
28
23
هێرشبەران
تەمەن
22
26
23
27
29
24
16
18
ڕاهێنەر
تەمەن
42