پێناس

ناوی یەکەم
Dylan
پاشناو
Vente
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-05-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Dylan Vente

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فێینورد خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2016/2017 فێینورد خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUC فێینورد P 1 - 1 P ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 ERE فێینورد 8 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 ERE دێن هاگ 0 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/05/16 UUC Sweden U17 0 - 1 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/05/16 UUC Serbia U17 0 - 2 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/05/16 UUC ئیتاڵیا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 1 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/05/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 2 ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/03/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 1 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/03/16 UUC Slovakia U17 0 - 2 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/03/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 0 - 0 Bulgaria U17 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/10/15 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 4 - 1 Switzerland U17 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/10/15 UUC Albania U17 0 - 5 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/10/15 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 2 Wales U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی هۆڵەندا پاڵەوان 1x 2016/2017
Super Cup پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

فێینورد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
35
19
31
بەرگریکاران
تەمەن
29
20
24
18
26
21
20
23
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
32
19
22
28
22
هێرشبەران
تەمەن
22
25
23
20
26
28
24
16
18
ڕاهێنەر
تەمەن
42