پێناس

ناوی یەکەم
Brahim
پاشناو
Abdelkader Diaz
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-08-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
68 کگ
پێی یارییکردن
Both
Brahim Abdelkader Diaz

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مانچێستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 21/11/17 UCL مانچێستەر ستی 1 - 0 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PL2 Manchester United U23 1 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 PL2 Manchester City U23 4 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Manchester City U19 3 - 1 Napoli U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PL2 Manchester City U23 0 - 3 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Manchester City U19 3 - 1 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 PL2 Swansea City U23 1 - 3 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 LEC وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 2 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 PL2 Manchester City U23 2 - 2 Sunderland U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Feyenoord U19 0 - 2 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 PL2 Liverpool U23 1 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 PL2 Manchester City U23 2 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 PL2 Arsenal U23 4 - 3 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CLF گیرۆنا 1 - 0 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 CLF مانچێستەر ستی 3 - 0 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 ICC مانچێستەر ستی 3 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/07/17 ICC مانچێستەر ستی 4 - 1 ڕیاڵ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 ICC مانچێستەر یونایتد 2 - 0 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U17 Championship پلەی دووەم 1x 2016 Azerbaijan
یانە ناوخۆییەکان
Premier League 2 Division One پلەی دووەم 1x 2016/2017
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان