پێناس

ناوی یەکەم
Brahim
پاشناو
Abdelkader Diaz
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-08-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
68 کگ
پێی یارییکردن
Both
Brahim Abdelkader Diaz

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مانچێستەر ستی خنئ 31 3 0 3 0 7 0 0 0 0
گشتیی 31 3 0 3 0 7 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 20/02/18 UYL Manchester City U19 P 1 - 1 P Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 FAC ویگان ئاتلەتیک 1 - 0 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL مانچێستەر ستی 5 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL بێرنلی 1 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 FAC کاردیف ستی 0 - 2 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/01/18 LEC مانچێستەر ستی 2 - 1 بریستۆڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC مانچێستەر ستی 4 - 1 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 LEC لێیستەر ستی P 1 - 1 P مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 PL2 Manchester City U23 0 - 1 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL شاختار دۆنێستک 2 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL مانچێستەر ستی 2 - 1 ساوسامپتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PL2 Manchester City U23 4 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UCL مانچێستەر ستی 1 - 0 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PL2 Manchester United U23 1 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U17 Championship پلەی دووەم 1x 2016 Azerbaijan
یانە ناوخۆییەکان
Premier League 2 Division One پلەی دووەم 1x 2016/2017
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان