یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 25/09/18 LEC ئۆکسفۆرد یونایتد 0 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 COS چێڵسی 0 - 2 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 ICC بایێرن میونیش 2 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 ICC مانچێستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 ICC مانچێستەر ستی 0 - 1 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 5 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/04/18 PL2 Manchester City U23 0 - 1 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PL2 Everton U23 3 - 4 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC France U19 4 - 2 Spain U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC Spain U19 3 - 0 Belgium U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/03/18 UUC Spain U19 0 - 0 Bulgaria U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 UCL مانچێستەر ستی 1 - 2 بازل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 UYL Manchester City U19 P 1 - 1 P Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 FAC ویگان ئاتلەتیک 1 - 0 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL مانچێستەر ستی 5 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL بێرنلی 1 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 FAC کاردیف ستی 0 - 2 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/01/18 LEC مانچێستەر ستی 2 - 1 بریستۆڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC مانچێستەر ستی 4 - 1 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان