پێناس

ناوی یەکەم
Dejan
پاشناو
Joveljić
وڵات
سێربیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-08-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بۆسنیا - هێرزێگۆڤینا
شوێنی لە دایکبوون
Bijeljina
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
180 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Dejan Joveljić

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 کرێڤنا زڤێزدا خپی 230 8 2 6 1 12 2 1 0 0
2017/2018 کرێڤنا زڤێزدا خپی 241 4 3 1 2 0 3 1 0 0
گشتیی 471 12 5 7 3 12 5 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/02/19 SUL کرێڤنا زڤێزدا 4 - 0 ڤۆیڤۆدینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SUL کوکاریکی 1 - 2 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UCL کرێڤنا زڤێزدا 1 - 4 پاریس سان جێرماین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 SUL کرێڤنا زڤێزدا 3 - 0 ناپرێداک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 SUL سپارتاک سوبۆتیکا 1 - 3 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SUL کرێڤنا زڤێزدا 2 - 0 ڤۆزدۆڤاچ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 UCL ناپۆلی 3 - 1 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 SUL ڕادنیکی نیس 2 - 2 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/11/18 CUP کرێڤنا زڤێزدا 4 - 1 Bačka Topola بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 SUL Dinamo Vranje 0 - 3 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/11/18 UYL Crvena Zvezda U19 0 - 2 Liverpool U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 SUL Proleter Novi Sad 0 - 2 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 SUL کرێڤنا زڤێزدا 3 - 1 Bačka Palanka بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/10/18 UYL Liverpool U19 2 - 1 Crvena Zvezda U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/10/18 CUP Dinamo Vranje 0 - 2 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SUL زێمون 1 - 2 کرێڤنا زڤێزدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/10/18 UYL PSG U19 2 - 1 Crvena Zvezda U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 UYL Crvena Zvezda U19 1 - 1 Napoli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی سێربیا پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

کرێڤنا زڤێزدا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
18
30
37
بەرگریکاران
تەمەن
22
23
26
24
29
27
28
26
26
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
26
27
25
25
21
28
25
29
35
24
22
هێرشبەران
تەمەن
29
26
19
25
26
ڕاهێنەر
تەمەن
48