پێناس

ناوی یەکەم
Jordi
پاشناو
Mboula Queralt
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-03-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Granollers
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
183 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Jordi Mboula Queralt

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 243 3 3 0 1 0 0 1 0 0
2017/2018 مۆناکۆ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 بارسێلۆنا II SEB 76 3 0 3 0 8 0 0 0 0
گشتیی 319 6 3 3 1 8 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/09/17 UYL RB Leipzig U19 1 - 4 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 مارتیگوێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 0 تاربێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 NT2 هایێریس 1 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 SEB بارسێلۆنا II 2 - 0 پرات بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 UYL Barcelona U19 1 - 2 Salzburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 SEB بارسێلۆنا II 1 - 0 لێدا ئیسپۆڕتیو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 SEB بارسێلۆنا II 12 - 0 ئیلدێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/03/17 UUC Norway U19 0 - 2 Spain U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 UUC Spain U19 0 - 3 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/03/17 UUC Spain U19 5 - 0 Belarus U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 SEB بارسێلۆنا II 4 - 0 لاگۆستێرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 SEB سابادێل 1 - 1 بارسێلۆنا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/03/17 UYL Barcelona U19 2 - 1 Porto U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 SEB بارسێلۆنا II 1 - 1 لێڤانتی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/02/17 UYL Barcelona U19 4 - 1 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/12/16 SEB ئیبرۆ 1 - 2 بارسێلۆنا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/12/16 UYL Barcelona U19 1 - 2 Borussia M'gladbac… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U17 Championship پلەی دووەم 1x 2016 Azerbaijan
یانە ناوخۆییەکان
Trophée des Champions پلەی دووەم 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/17 Barcelona II Monaco II نەزانراو
01/07/17 Barcelona Monaco 3 ملیۆن یۆرۆ

خولە گرنگەکان